Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Heslo do aplikace smart banka.

Zdarec. Mám v mobilu aplikaci od Monety. Ještě nedávno jsem platby potvrdil otiskem prstu a teď to po mě chce PIN. Netuším kde ten PIN mám vyštrachtat. Nevzpomínám si když jsem tu aplikaci instaloval že by to chtělo nějaký PIN.
Díky kdo ví jak se tím poprat a poradí.

Řešení:

Neměnil jsi na telefonu otisky? Pokud ano, veškerá oprávnění na otisk se z bezpečnostních důvodů resetla a ty je musíš v jednotlivých aplikacích zae povolit.
PIN je pak PIN pro telefon.

Nemáš od Monety debetku? Zkusil bych její PIN, ale to bude asi hovadina..
Zkus normální webovou verzi, login/password, potvrzovací kód do SMS, třeba tam pak někde nějaký telefonní PIN zjistíš.

----
Bankovnictví od Monety mám, ale jen klasiku, internetové. Rvát to do mobilu by mě nikdy nenapadlo.