Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompenzační bonus 25.000

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mám nárok na kompenzační bonus? Jsem OSVČ a pracuji v Generali pojišťovně jako vázaný zástupce. Vzhledem k situaci, nemohu nabízet služby a tudíž nemám žádné provize. Zádrhel je v tom, že jsem začala pracovat v únoru a za měsíc březen jsem dostala finanční odměnu ve výši 20.000,- za splnění zkoušek, abych mohla činnost vykonávat. Následně jsem začátkem března udělala jednou smlouvu, za kterou budu mít teď v dubnu stejnou finanční odměnu, jako za měsíc březen. Ta finanční částka se nebere jako pracovní plat, protože jsem OSVČ ale jako odměna za splnění některých podmínek. Žádné podobné dotazy jsem nikde neviděla, proto se ptám. Předem děkuji za odpověď. :)

Níže uvedené podmínky jsou spíše jen do co formy, protože je splní téměř každý, stačí jedna z nich. Že pod nějakou z nich spadáte, potvrzujete čestným prohlášením, které budete dokládat k žádosti.

- Nutnosti uzavřít provozovnu či omezit její provoz,
- vaše karanténa nebo vašeho zaměstnance,
- péče o vaše dítě nebo překážky v práci spočívající v péči o dítě u vašeho zaměstnance,
- omezení poptávky po výrobcích, službách nebo jiných výstupech vaší samostatné výdělečné činnosti,
- omezení či ukončení dodávek nebo služeb potřebných pro výkon vaší samostatné výdělečné činnosti.

Nedokládáte žádné účetní výkazy a nesleduje se propad tržeb.