Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hypotekárne záložné listy

Dobrý deň, potreboval by som radu človeka, čo sa vyzná. Je v súčasnej veľmi neistej dobe investícia do hypotekárnych záložných listov Slovenskej sporiteľne bezpečná? Ďakujem.

Co si predstavujes pod pojmom bezpecnna?
Ze prides o peniaze?
To neprides, ale ja osobne by som do toho teraz nesiel.
Pojdeme do prudkej recesie, sekundarnm javom bude pravdpoedobne hypotekarna kriza a rast urokovych sadzieb.
Mat peniaze v niecom na 5 rokov sa teraz neoplati. Ta urokova miera bude nedostatocna.
Ako budu rast uroky tak je dobre ist do rocnych cennych papierov, mozno aj polrocnych len.