Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dočasný ekonomický propad

Je dobrý čas na nákup českých či evropských akcií? A měn? Padají, kvůli koronaviru, ale ten zasahuje prakticky celý svět, takže svět by měl propady dohnat a tudíž vůči světu by hodnota nyní spadlých měn měla zase stoupnout. A už tři laboratoře hlásí pokrok s vakcínou, takže zase tak moc dlouho ta situace asi trvat nebude, navíc v číně to mají relativně zvládnuté. Takže z toho mi vychází, jako dobré nakupovat právě teď?

Prostě mi situace na trzích teď přijde vyhypeovaná a myslím, že dojde k silné korekci.

Navíc odpočinek naše obyvatelstvo už potřebovalo, viz. srovnání pracovní doby u nás a na západě, takže ani v tomto nás jako ČR by to němělo tak moc poškodit, vedle škod, může mít i blahodárné účinky.

Navíc odpočinek naše obyvatelstvo už potřebovalo

Jestli tohle považuješ za odpočinek, tak já tedy ne. A ty tvoje "blahodárné účinky" bych chtěl vidět. Tohle bude takový průser, že hypokrizička z let 2008-9 je proti tomu jako mírně přesolená polévka v restauraci oproti arzénu v řízku.