Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sbírka pro Maxíka

Ahoj,
jde Vám zobrazit celá historie tohoto transparentního účtu? Mě nikoliv a to se mi docela nelíbí. Když dám rozsah jen třeba 2 dnů, tak vidím jen dnešek. Jelikož jsem také přispěl a chci, aby vše bylo transparentní a nikdo třeba sbírku trochu nevykradl (což by šlo, když nepůjde zobrazit celá historie) tak mě to docela zajímá.

Když dám vyhledávat, tak můj příspěvek mi to taky nenajde. Jinak jsem rád, že platím zdravotní pojištění.

https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2801772333&f=05.03.2020&t=06.03.2020

Ještě je tam jeden, kterej spěchá na velkou částku: 1117771700/5500 var. symbol: 8888 Dar pro Olivera
Účet organizace život dětem, transparentní u Raiffeisenbank. Je blbá doba, bude se mu shánět to mnohem hůře, tak já jsem přispěl, můžete taky. Ještě zbývá cca půlka.

protože jim tupá schillerová chce sbírku zdanit (daň z daru 10%). dar slouží obdarovanému, kdežto tady to je sbírka za stát, který neumí poskytnout pomoc (právní, ekonomickou, ani léčbu)
museli samozřejmě oslovit spoustu firem, taková pálka se těžko vybírá, ostatně 2 další stejné případy už na tom nejsou tak dobře.

ale je mi na blití nad tím, že se na této poradně najdou hovada, která čtou a linkují sputnik.

Tak nakonec to všem třem (i maxíkovi) bude celé zaplaceno ze zdravotního pojištění. Vybrané prachy by pak tedy měly jít na následné další ulehčení života vícero dětem s obdobnými problémy, budiž. Doufám, že to tak tedy i dopadne a nezatoulají se kam nemají a žo to nepohltí vše jen ta jedna rodina.