Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OSVČ rocni vydelek

Dobry den,

do jake částky ročně se musim vlézt, abych nemusil platit daně, pri nevazane zivnosti?
Plati stale 600.000kc? Nekdo mi rikal, ze se to od ledna 2020 bude navyšovat.

Daň nezaplatíš, pokud zisk z podnikání nepřesáhne cca 165 tisíc, když zároveň nebudeš mít jiné zdanitelné příjmy.

Pouze jsem zaznamenal, že některé strany by chtěly navýšit základní slevu na poplatníka z necelých 25 tisíc na 30 tisíc ročně. Pak by se nedanilo do zisku 200 tisíc.