Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paypal - ucet

Ahoj, založil jsem si paypal, potrvdil mobilní číslo a emailovou adresu, vyplnil jsem svojí adresu bydliště + jméno a příjmení. Když chci nabýt paypal přes můj bankovní účet tak tam do zprávy zadám ten osobní TransferID a pošlu tu účet co se mi tam zobrazil, nikdy sem to nedělal, je si je na tomhle postupu něco špatně tak mě opravte.
Chtěl jsem se zeptat na dvě věci:
1) Nikde v paypalu jsem nezadal můj bankovní účet / číslo karty. Nebude to vadit? nabíje se ten paypal i tak?
2) Budu nabýjet v czk a platit v eurech. Je tam nějaký poplatek? Nikde jsme to nemohl najít, našl jsem jen jednu stránku kde bylo že je tam poplatek 3,5% + 10 kč, ale ta stránka je asi už hodně let stará.

Paypal už nepoužívám, dnes jsou na světě lepší platební služby a hlavně na aliexpressu s ním nezaplatím. Nejjednodušší je platit platební kartou, koukni na Curve, je to platební karta s appkou, do které skryješ své platební karty.
www.curve.app
Při zakládání můžeš vložit promo kód 3OFY9 (je tam "O" a ne nula), dostaneš po první platbě 5 GBP bonus.
recenze-inovativni-platebni-metody-curve-treti-dil-naseho-ctyrdilneho-serialu-37517