Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Půjčka bez doložení příjmu.

Zdravím, v poslední době jsem se dostal do blbé situace a potřebuju akutně peníze. Ale momentálně nemám stálý příjem, takže mi v bance ani nikde jinde nepůjčí. Budu mít poměrně vysoký plat, ale až od ledna a peníze potřebuji hned. Dá se někde půjčit peníze bez doložení příjmu, kde půjčí lidem, kterým normálně banka nepůjčí?

Do konce roku můžeš jít na brigádu,třeba mnoho eshopů,dopravců i Česká pošta lákají brigádníky na výpomoc v předvánočním provozu.Práci určitě seženeš.
A když už peníze nutně potřebuješ,půjč si od známých,u kterých ještě nemáš dluh.Spoléhat na vysoký plat od ledna je nesmysl,navíc výplatu za leden dostaneš někdy v polovině února.A za co budeš žít do té doby?Půjčit jinde se dá,ovšem jak nazaplatíš včas,tvrdě na to doplatíš.Tj.žaloby,soudní výdaje,exekuce.Abys toho pak nelitoval,že se Ti na podzim nechtělo pracovat.