Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OSVČ x 0,4 úvazek

Dobrý den,
pokud bych pracoval na 0,4 úvazek jako zaměstnanec a po zbytek času dělal na sebe jako osvč, jaké bych měl daňové podmínky? Platil by mi zdravotní a sociální pojištění zaměstnavatel, musel bych si na něj vydělat nebo by se to nějak nakombinovalo?
Přeji pěkný den,
Petr H

Neviem ako u vas, ale zdravotne nie je nutne platit 2x, cize ak plati zamestanavatel ako OSVC si mozes zdravotne zrusit.
Co sa tyka socialky tam je to zlozitejsie, ja to mam tiez tak ako ty teraz a ponechal som si dvojite platby, nakoniec ono to ide aj do dochodkoveho zabezpecenia, cize tam nestracam ako pri zdravotnom, kde dvojitym platenim nic neziskas.