Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autoškola

Dobrý den,
V roce 2015 jsem ukončil jednu nejmenovanou autoškolu předčasné, jelikož styl výuky a domlouvání hodin bylo úmorné.

Jelikož jsem v té době řešil víc problémů a konfrontace s učitelem jsem se bál , tak jsem opět na vlastní náklady dokončil autoškolu jinde.

Nicméně mám jen 16h odjezdeno v té stare.Myslite , že to má cenu řešit? Kartičku stále mám. Jen se chci dotázat zda po takové době to má cenu řešit.

tak jsem opět na vlastní náklady dokončil autoškolu jinde.
Nicméně mám jen 16h odjezdeno v té stare.

V té nové jsi tedy nejezdil znova?

Jestli už máš řidičák,tak nic neřeš.Maximálně si můžeš myslím doplatit nějaké kondiční jízdy pro oživení,ale to se můžeš naučit i přímo se svým autem někde na polní cestě sám a zadarmo.
A jestli řidičák dosud nemáš,je třeba se zeptat v další autoškole,jestli to uznají po 4 letech.Ale pochybuji,že by se chtěli připravit o zisk a dali nějakou slevu.Maximálně odpustí ty jízdy,ale to zase budeš sám proti sobě.