Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Narazilo do mě auto

Dobrý den byl jsem v práci a během toho když soused parkovat narazil do mého auta ale tenhle soused s kterým se nemáme rádi místo toho aby mi to třeba napsal tak radši jel pryč mám trochu promackle dveře . Co se tyče svědku tak to viděl jeden soused starší pan který mi to i řekl. Další štěstí ze doma mám kameru na které vše bylo vidět. Napsal jsem zprávu sousedovi jak toto chce řešit (nechci jít hned na policii kdyby mi zaplatil škodu neřeším to u policie) mám otázku co mu hrozí když do mě narazil a potom odjel ? V autě jsem nebyl
Diky za odpovedi

Daj vediet ako to dopadlo.
Kamos tukol pred hotelom na parkovisku auto, ponahlal sa, nechal listocek za stieracom a odisiel.
Na 3/4 roka mu zobrali vodicak. A to nic nezapieral, skodu uhradil a plne spolupracoval.
Listocek sa tajomne stratil, navyse tam bol svedok nehody a zaznam z kamery zpred hotela, takze to bolo klasifikovane ako opustenie miesta nehody.