Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Za kolik prodat motorku?

Snad je to správná rubrika, když se jedná o prodej a případnou koupi.
Reklama mi přinesla tenhle inzerát:
https://www.cars.cz/inzerce/motocykl-M/CZ/250/455/250-455-455-kyvacka-Silnicni-cestovni-15357073639630.html
Zaujala mne tam cena za kterou je ta motorka nabízená k prodeji.
Já mám tuhle motorku, stejný typ ČZ 175 477/7, stejná barva, akorát ne tak perfektní stav, papíry platné ještě tři roky.
Dokud budou platné papíry, prodávat ji nechci.
Ale kdyby mi někdo nabídnul podobnou cenu, asi bych moc dlouho neváhal.
Myslíte, že ta cena je reálná?
[88007-cz-jpg]

Yardo otazka je dost naivna. Realna cena je taka za aku sa uskutocni obchod.
Ak si da niekto milion a niekto to za milion kupi je to realna cena.
Nic ti nebrani motorku hodit na inzerat uz teraz a sledovat, ci sa niekto vobec ozve. Uz len samotny zaujem o tuto znacku, typ a rok vyroby je nieco tak subjektivne, ze dostat odpooved na tvoju otazku je nemozne. Tp su proste veci, co sa nepredavaju na stovky kusov rocne, ale radovo v jednotkach.

Jak jsem psal, motorku za cenu co by asi někdo chtěl zaplatit (a co by nestačila ani na zakoupení jízdního kola) dokud bude i papírově pojízdná prodávat nechci.
Akorát mne zaujala cena z toho inzerátu, tak mne zajímalo, nakolik je reálná.
A svou motorku jsem uvedl jako konkrétní příklad.
Tak na mne, prosím, neplivejte.

Nebud vztahovacny moc, asi malo chodis na debaty, chyba ti trening;o).
Verim, zeby si predal aj tu svoju za cenu, co by ta presvedcila....vsetko je na predaj a je to len otazka ceny.
Btw k realnosti ceny...ja ked som predaval Fabiu XY rokov dozadu tak som siel na inzertne portaly a pozrel som si po com idu take Fabie. Napriek tomu, ze bola v dobrom stave som si nasiel najlacnejsiu ponuku a siel pod nu este par tisic.
Myslel som si, ze sa o nu pobiju, mala menej kilometrov ako konkurencia inzeratov, plnu servisnu historiu, bol som druhy majitel a napriek tomu sa nepredavala...dokonca ani nikto nevolal. Nechapal som preco, ved cena bola "realna". Nakoniec som ju predal svagrinej, jazdi doteraz, ale vidis na priklade, ze relna cena je len fiktivny pojem.
Alebo sme predavali stary gauc....dva mesiace sa nikto neozval a potom sa ozval clovek, co ho kupil...par dni na to volali dalsi 4 ludia, co ho chceli a este aj navysovali cenu...ale preco bolo 2 mesiace ticho? Cena bola evidentne realna.
Takze tolko k realnym cenam.