Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ČP Investice

Dobrý den.
Máte někdo zkušenosti s účtem u ČP Investice?
Chtěl bych se zeptat, jak si můžu peníze vybrat, popř. převést na účet.
Platí se za to nějaké penále, když si peníze vyberu dříve než za těch 6 let?

Taky jsem to chvíli měl,ale když jsem zjistil,že při neúspěchu investic nezaručí ani původní zůstatek,tak jsem došel do ČP,že to chci zrušit a jak na to.Sice mě přemlouvali,ale pak paní stáhla nějaký formulář,vyplnila ho,že chci vše nabídnout ke zpětnému odkupu a pak zrušit celé konto.Ono se prý zruší i samo,když je tam 0 korun asi po roce,ale jde to takto i hned.Poplatky jsem myslím neplatil žádné a peníze mi přišly na účet asi za 1-2 týdny,to už si nepamatuji.Prostuduj si ty jejich podmínky,tam to všechno je.