Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Innogy24

Zdravím
Nevím jestli to píši do správné sekce.Došel mi email od nich že přechází na elektronické vyúčtování ať si vyberu kterou možnost chci aplikace innosvět, na portál innogy24 nebo do Vaší e-mailové schránky kterou možnost chci ať si ji nastavím na jejich stránkách.Já jsem řekl že aspoň se dovím mě stojí kubík plynu tak jsem se zaregistroval na innogy24 udělal jsem dobře nebo jaký máte na to názor ? díky

Ten email vypadal takto

Vážený pane ,XXXXXX

v příštích měsících Vám budeme zasílat vyúčtování Vašeho odběru plynu.

Nabízíme Vám změnu! Nově Vám můžeme nabídnout několik možností elektronického doručovaní, a to do aplikace innosvět, na portál innogy24 nebo do Vaší e-mailové schránky. Své vyúčtování můžete mít k dispozici ihned po jeho vystavení.

Vybraný způsob doručení jednoduše nastavte na našich webových stránkách innogy elektronická faktura.

Výhody elektronické faktury:

• pohodlný a rychlý přehled o Vašem vyúčtování kdykoli a odkudkoli,• bezpečná archivace ročních faktur,• je ekologická.

Děkujeme, že s námi pomáháte chránit životní prostředí,

Vaše innogy.

Tak já jsem si na portálu innogy24 v mém účtě nastavil i druhou možnost na email.Sice ještě je možnost přepnout na s emailu na poštou ale asi to nechám tak.Já jsem myslel že budu mít po přihlášení k dizpozici jasně kolik stojí 1 m3 a tak to jsem spletl, nakonec cenu 15.30 Kč /1 m3 jsem zjistil na jejich chatu slečna mi hned nabízela abych přešel k nim s elektřinou díky

Keby si uvažoval logicky, prišiel by si na správnu voľbu.
Prvé dve možnosti sú síce výhodné, ale pre nich. Ty sa musíš zaregistrovať a potom prihlasovať, aby si VIDEL svoje vlastné vyúčtovanie a svoje vlastné faktúry (ako je to z ich vytlačením do papierovej formy u teba doma - netuším).
Pokiaľ si ich necháš posielať na e-mail - dostávaš ich ako priložený PDF súbor (da sa dokonca zaheslovať - mali by poskytovať aj takúto možnosť). Ty si jednoducho ten súbor stiahneš k sebe a môžeš uložiť, archivovať na cloud, vytlačiť... Dokonca i e-mail sa dá označiť ako Archív (a dokonca ani Gmail ich nemaže, ak prekročíš kapacitu). Kedykoľvek máš potom len ty k nemu prístup. Jediná povinnosť je prihlásiť sa do e-mailu.

Mne takto chodia faktúry, vyúčtovania, výpisy z banky - archivujem priamo v Gmaili, stiahnem, môžem zálohovať na cloud a pritom ich mám neustále dostupné. A to takto uplatňujem už 7 rokov.