Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Združené poistenie pracujúcich z rokov 1985 čo s nimi?

Prosím Vás o informácie ohľadom ZPP 1 alebo ZPP 2 uzatvorených v rokoch 1985 a 1986 a končiacich v rokoch 2031 a 2032.Pri ich uzatvorení mala byť na ich konci vyplatená nejaká hodnota napr.20 000 Kčs -korún československých. Ak ich v tomto roku zruším vyplatia mi niečo z vložených peňazí do tejto poistky, alebo ak ich ukončím podľa uzatvorenej zmluvy v roku 2031 vyplatia niečo alebo sú to peniaze iba na riziko a nevyplatia mi nikdy nič ? Ďakujem

Ovšem Kčs přešly plynule na Kč i Sk v poměru 1:1 ve kterém se přepočítávají veškeré pohledávky a závazky. Na slovensku navíc přešli na € a opět tam byl stanovený závazný převod (1 € = 30.1260 Sk). V tom bych problém neviděl. Prostě namísto 20 tisíc dostane €663.87.
Vyhledat pojišťovnu snad také nebude složité, protože někomu pojistné platí, tak i kdyby měl dát do googlu číslo účtu, na který peníze posílá, tak by to měl najít.

Zdravím. Združené poistenie pracujúcich zmena na vkladové životné poistenie Senior Plus Typ 2

Chcela by som dodať môj prípad. .Mala som podobnú poistku s ukončením do roku 2022. Teraz som dostala od poisťovne po ukončení poistky peniažky. Čiže by ste mali dostať 17 860 : 30 sk = 595,33 €. K tomu som dostala bonus 25% po 25 rokoch poistenia . Vaš bonus pokial máte = 148,83€, /2029 - 1984 = 45 rokov / spolu 744,16 €. Z toho Vám potom strhnú daň. r. 2029 podla toho aké budú vtedy zákony. UPOZORňujem pošta strhne manipulačný poplatok za poukážku, takže je výhodnejšie poslať ´peniaze na účet! !! Nové SEnior poistenie som ešte neuzavrela. Ponúkala mi na 10 rokov poistku na 2 000 € na dožitie cca za 25€. Čiže 12x25 = 300 x 10 rokov =3000 €. poisťovňa získa 1000 €, ale v prípade skoršieho úmrtia je výhodná. Môj názor. Človek nikdy nevie. Takže sa nestrachujte. Bola to dobrá poistka. Zdraví D.

Musím iba podotknúť že v tej senior poistke platíte aj za úrazové pripoistenia, nie všetky peniaze idú do investičnej zložky. Čiže do investičnej zložky platíte cca 17 eur a ostatné je za pripoistenia. V prípade úrazu si viete nahlásiť poistnú udalosť, ktorá vám bude plnená...asi tak