Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webové stránky - povinné náležitosti

Dobrý den, mám v plánu si založit webové stránky pro zahraničí, na kterých bych chtěl nabízet své služby online trenéra (sepsání tréninkového plánu). Na tvorbu stránek jsem si už sehnal člověka (to by nebyl problém), ale jelikož nemám zkušenosti s prodáváním služeb na internetu a už vůbec ne celosvětově, potřeboval bych poradit od zkušenějších. Moje otázky: 1) Jak je to se souhlasem ("souhlasím s podmínkami") při registraci a jak je to se smlouvou při nákupu té mé služby? Dá se někde na internetu najít předloha nebo nějaká univerzální? 2) Všiml jsem si že na spoustě stránkách je úplně dole copyright symbol. Četl jsem že v dnešní době už nemá žádný význam, je to pravda? 3) Jak je to s GDPR a cookies? Když lidé budou navštěvovat mojí stránku z různých států po celým světě, mělo by se upozornění o používání cookies zobrazit všem? 4) Když si mými službami budu něco vydělávat, stačí mi živnostenský list? A můj příjem z této stránky budu danit v Česku? 5) Popřípadě nějaké další povinné náležitosti, které na stránce nesmí chybět, nebo co by jste mi doporučili? Děkuji moc za rozumný odpovědi a předem se omlouvám, jestli mé otázky byly blbě napsané

Cookie lišty jsou výmysl EU, která je odtržená od reality. GDPR^2. Ušlechtilá myšlenka, nerealizovatelné cíle, zcestné podmínky a problém to vůbec neřeší. ANI gpdr specialisté.
Je to jen uživatel, který si pomocí ublocku zablokuje všechny nesmyslné šmejdské sledovače a nepotřebné skripty. Jeho věc, jestli se nechá vysávat různýma šmírovacím cookies, z reklam, které do něj nahučely hnojiště, nebo bude na internetu s čistýma trenkama.

Můžeš udělat, aby peníze šly na nějaký jiný účet, aby se na tebe nepřišlo.
Nedanil bych nikde, je to jen vyhození části vydělaných peněz tlučhubům z ANO nebo státním zaměstancům anofertu, co vymýšlejí další nesmyslné zákony, aby prokázali činnost, nebo hůře aby zahltily živnostníky agendou, aby s tím sekli, a přenechali místo spřáteleným firmám babiše, nebo si platili smlouvy na radary, kdy 363 Kč z přestupku jde do soukromé kapsy člověka z agrofertu.

Dej si hosting na anonyma a připojuj se tam přes TOR.