Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojistka + AAA auto

Zdravím, chci se zeptat na Carlife Garance Premium, jde o pojištění závad motorových vozidel, kupoval jsem před 6ti měsíci auto od AAA a tuto službu jsem si za 27 tisíc připlatil (36 měsíců) a nyní chci auto prodat. O toto pojištění tedy přijdu, nebo mi bude při přepisu vyplaceno zpět? Nebo bude platit i novému majiteli ? Děkuji za radu :-)

To je spíš otázka na tu pojišťovnu (nějakou infolinku snad mají). Běžné povinné ručení se dá při prodeji vypovědět, a zbytek pojistného pojišťovna vrátí (zatím mi to tak fungovalo u ČP, ČPP i AXA). Jak to je s tímhle připojištěním netuším, nechce se mi louskat jejich obchodní podmínky.

tak jak to dopadlo s vrácením částky? me nachytali podobne uzavřela jsem smlouvu v ackach carlife garance za 25200kc vozidlo jsem dala po 7 mesicich do depozitu a ukončila tuto carlife garance smlouvu a odpověď byla peníze vracíme ne vam ale aaa auto praha a když to po nich chci zpet ze jsem to uhradila ja pisi něco o nejake fiktivni sleve a ze mam smulu ze mi nic nedaji ma prosim někdo nejakou zkušenost s touto vychcanou praktikou? (podotykam ze pojistovna kooperativa vratila hned zbytek penez bez problemu na muj ucet při dani vozidla do depozitu tak proc tato pojistovna nejedna stejne?????) diky za zkusenosti případne za radu jak na ne.

Mě se neptejte - já si pojistky zařizuji sám, a nikdy jsem neměl problém. Využít služeb zprostředkovatele evidentně není tak dobrý nápad… A zrovna áčka, které už nevydělávají na prodeji aut, ale na provizích z úvěrů na jejich nákup a z provizí za sjednané pojištění…