Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahodilá činnost

Dobrý den,
Chtěla bych se prosím zeptat, jaký doklad mohu použít, při provozování nahodilé činnosti, když slečně ostříhám a obarvím vlasy, vezmu si za to 550Kč a slečka chce doklad, vzhledem k tomu, že tuto činnost provozuji tak 2x do roka nemám na ni živnostenský list. Můžete mi tedy prosím poradit, jaký doklad mám použít?

Tož to je dobré, jde to využít, že když se nemusí danit pod 30 000 a nikdo nepřijde na na skutečnou částku. Jak to zakamuflovat, aby z toho nebyl problém a kdyby třeba zákazníkovi se zdála uctenka podezřelá nebo ji dával do dalšího účetnictví.