Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dedicstvo

Móže mi niekto poradiť,keďze synovia zdedili po ich otcovi čo zomrel nejaké peniaze a všetci trsja mi dali duhlss pred notarkou aby som ich zastupovala a je to aj pravne overené že dedicstvo móžem prenrať ja..tak aj nspriek tomu pýtajú od synou zasenejaké preverenie..Ale ssi ťazko pójdú..sú zavtetý a nemajú ani svoju banku..ani jeden..Prave preto mi to dali aby som to ja prebrala..Pripadam si ako debil..je to ťazké precítať ze ja som ten,kto má na celú pozostalosť pravo jednat?

Pokud je to tak jak píšeš, napadá mne, zda kromě těch peněz nezdědili taky nějaké dluhy - abyste se nedivili, až se začnou připomínat věřitelé. Asi nejlepší rada co teď můžeš dostat je, ať se obrátíš na nějakého právníka co se podobnými problémy zabývá. Případně pokud se nejedná o nějaký velký balík co se dědictví zříci?
Jestli se vůbec vyplatí se tím za ty peníze nějak zabývat.