Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úvěr

Dobry den, existuje nejaky typ úveru, kde můžu splácet kolik chci? Bude mi chybět asi 200 tis na nové auto, platil bych třeba 4 tis měsíčně, ale pokud bude možnost, pošlu klidně 10-15.. Dostávám v prácí různé bonusy některé měsíce plus mám nějaké přivýdělky a rád bych se toho dluhu pak co nejdříve zbavil. Některý měsíc to ale nepůjde, tak bych poslal jen tu minimální částku. Děkuji.
Změna předmětu, původně: Úveř (Jan Fiala)

Je mi do toho kulové. Jen mne tak napadlo, jestli si chceš koupit auto v plné palbě za dva melouny a chybí ti akorát těch 200kKč nebo jestli máš ve šrajtofli luft a chceš si koupit nějakou slušnější ojetinu.

BTW: Delší dobu do nás televize hustí reklamu o "bance kterou můžete mít rádi" a ta snad něco podobného nabízí.