Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem posílání peněz na účet, zobrazování Jména (přijemci odesílatel, ale i odesílateli příjemce)

Jak je možné, že se při posílání peněz na účet z úctu zobrazí odesílateli jméno příjemce? (Ne hned, ale pak až ve výpisu plateb až platba proběhne). Od kdy to funguje (první i druhé) ?Lze to nějak deaktivovat na obou stranách (případně selektivně pro vybrané příjemce při odesílání(=jako odesilatel si určím komu chci, aby se to ukázalo, v opačné relaci to povolit/zakázat nedává logický smysl) ?

Asi záleží na bance. Mám účet v ČSOB a tam to funguje následovně:
- když pošlu prachy já na účet vedený v ČSOB, ve výpisu mám jméno majitele uvedeno (buď "člověk" nebo název firmy)
- když mi dojdo prachy na účet z účtu v ČSOB, vidím jméno majitele (----"----)
- když pošlu prachy do jiné banky nebo z jiné dojdou, nevidím nic.
O nějaké deaktivaci jsem nepřemýšlel ani jsem po ní nepátral. Nenapadá mě, čemu a komu to může vadit.