Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamní plocha

Dobrý den, mám k dispozici reklamní plochu u silnic 1. a 2. třídy o velikostí zhruba 23x2,4(horizontálně). Nevím kde začít inzerovat, viděl jsem pár stránek na inzerci, ale tam se platí a nemám nějak jistotu jestli na ty stránky chodí dost lidí atd.. Hodil jsem to zatím na sbazar kde je to zdarma, ale pochybuji, že by to viděl někdo z okolí města kde je plocha. Myslím, že nejlepší nápad by byl asi vyvěsit rovnou na plochu nějakou plachtu, ale nevím kde něco takového sehnat a kolik to bude vůbec stát. Budu rád za nějaké tipy jak o tom dát asi nejlépe vědět a vaše zkušenosti, předem všem moc děkuji.

Poptejte se v reklamních kancelářích v okolí,jestli by neměli zájem o pronájem.

vyvěsit rovnou na plochu nějakou plachtu, ale nevím kde něco takového sehnat a kolik to bude vůbec stát

Natisknout velkými písmeny,aby to bylo čitelné i z dálky,nápis REKLAMNÍ PLOCHA K PRONAJMUTÍ,lze doma na laserové tiskárně za pár korun.Případně si nechat udělat plakát v nějaké té reklamce.