Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zjištění spotřeby energií za vodu a topení. Nájem pod vydřiduchem.

Dobrý den, bydlím v pronájmu v praze. Nájemce nám tvrdí že budeme mít nedoplatek za vodu a topení.
Jak zjistím kolik jsme spotřebovali za vodu a topení měsíčně za období co tu bydlíme ? Dá se nějak zjistit kolik jsme měli celkovou spotřebu a kolik přesně jsme měli platit atd ?
Údajně má nějaké roční zúčtování a manželka nájemce (velice příjemná žena.... sarkasmus) nám na rovinu řekla že ať nepočítáme s nějakými přeplatky atd. Strašně nám tvrdili že nám nemůžou dát vyučtování měsíční za vodu a topení.
Ono ptám se už jen z důvodu že naši nájemci jsou lidé s kterými po schůzce ohledně vody a bytu nadělali takový tiatr že jsem si připadal že lemplovatější nadutější a neochotnější lidé už neexistují.

Pozn. Bohužel mám jen prvotní stavy co se zapisovali při nastěhování. A měnili se měřáky na topeních před snad dvěma měsíci.
Pozn. Nevím jak počítal nájemce vodu a topení ale nechápu proč mi říkal že máme spotřebu 18 kubíků když jsem totiž sečetl tento měsíc spotřebu vody studené a teplé a dělalo to 15-16 kubíků.

Mám v tom už takový bordel že se musím na někoho obrátit.

Odpověď na otázku

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny