Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Bezbankovní půjčka

Dobrý den,
nutně si potřebuji půjčit peníze a nemám chuť se upsat bance. Kamarád mi doporučil bezbankovní půjčku, mám z toho ale trochu obavy. Má někdo s tímto typem půjčky zkušenost, popřípadě by někoho doporučil?

Děkuji za odpověď

Nebrat.
Za 1. hodně dobře si popřemýšlet zda to dokážeš splácet. I kdyby jsi měl nemocenskou.
Za 2. Úroky a smlouvy nebankovní jsou dělané tak že jakmile se ti nepovede splatit tak už se z toho nemusíš vyhrabat. Mimo jiné nehorázné poplatky za kraviny.

Radši si počkat a našetřit. Nebo Opravdu počkat až banka schválí. Né nadarmo si ověřují svoje klienty.

Nemáš náhodou záznam v registru a proto se nechceš/nemůžeš upsat bance ?

Takhle: to, co se včera jmenovalo "Marek Macíček" a založilo tohle téma, se dnes jmenovalo "Lukáš Adamus" a na otázku toho prvního odpovědělo umístěním odkazu na nějakou pochybnou instituci.
Myslím, že důvod založení tohoto tématu jsem tedy dostatečně objasnil (rozhodně zde nešlo o to, že by někdo potřeboval poradit) a tak jej s klidným svědomím zamykám.