Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyplatí se "pojištění schopnosti splácet"?

Hezký den přeji.. Beru si úvěr ve výši 220.000,- na 9 let s možností mimořádných splátek zdarma..

Mám na Vás otázku, zda má smysl si k úvěru u Monety zřídit i jejich pojištění.. Obsahuje - ztrátu zaměstnání, pracovní neschopnost, invaliditu, úmrtí a tuším i hospitalizaci.. Jde cca o 300,- měsíčně.

Snažím se pochopit podmínky, ale je toho hodně.. a spoustu divných formulek.. takže očekávám, že případné plnění je dosti obtížné, co se splnění jejich podmínek týče.. Na druhou stranu.. 9 let je 9 let a člověk nikdy neví co se může stát.

Jaký na toto pojištění máte názor? Je dobré ho mít?

Děkuji:-)

obvykle je to,ako už bolo spomenuté, podraz,za normálnych okolností pokial prestaneš byť schopný splácať z akýchkolvek dôvodov,automaticky zanikne aj poistenie schopnosti splácať,pokial prídeš o zamestnanie,je rozhodne lepšie požiadať banku o dočasné zastavenie/odloženie splácania úveru,než sa spoliehať na nejaké poistenie........či v konečnom dôsledku bude po Tebe vymáhať dlžnú čiastku banka alebo jej zmluvná poisťovňa je úplne jedno,uhradeniu sa reálne vyhneš jedine úmrtím...