Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojízdná cukrárna

Dobrý den, vždy jsem měla sen vlastnit svojí cukrárnu, někde ve starší Praze, bohužel prostoru na pronájem či prodej je málo a stojí to mraky peněz. Tak jenom tak zkusila napsat "pojízdná cukrárna" a našlo mi to inzerát, ve kterém se pronajímá staré zrenovované auto VW T2, které je předěláno na pojízdnou cukrárnu, je tam točená zmrzlina, palačinkovače, nápoje a různé úložné prostory. Toto auto i dlouhodobě pronajímají, což mi přijde hrozně zajímavé.
Mám na Vás otázku, jak je to s tím, když bych chtěla stát s tímto autem někde na frekrentovaném místě, jak zjistím kde to jde. Někde na dobrých místech v Praze, třeba na Smíchově - Anděl, třeba tam teď momentálně stojí pojízdné občerstvení polívek. To se nějak platí, pokud bych tam chtěla někde s tím autem být?
Děkuji.

Možnosti a podmínky podnikání tohoto typu si ošetřuje každá městská část zvlášť, takže nejpřesnější informace vám poskytnou na místně příslušném magistrátu (nebo jak se tomu v Praze říká). Bohužel z hlavy nevím, který odbor by to mohl mít na starosti, nicméně na tom úřadě se asi nebude problém doptat, do kterých dveří máte vstoupit.