Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kreditní karta Raiffeisenbank

Zdravíim, měl bych dotaz. Máte někdo zkušenosti s kreditní kartou od Raiffeisenbank, konkrétně style? Jde mi o to, že jsem ji zatím nepoužil, ale někteří obchodníci mají i dobré výhody, když platím s ní. Jak je to? mám tam limit max. 15 000 Kč. Můžu zaplatit třeba v platebním terminálu klasicky, zadám pin? A jak pak splatím? Třeba druhý, třetí den, jestli to jde, je tam prý bezúročné období 45 dní. Díky.

Musíš si nastudovat na stránkách Rajfky podmínky použití. Pokud ji nebudeš používat dle manuálu (každá banka to má nastavené jinak),tak to bude ztrátový podnik. Třeba ČS vyžaduje transakci min.3000 Kč měsíčně. Jinak se platí dost za vedení účtu.

Nemám od RB Style ale Life, ale v zásadě to bude podobné.
Kreditní karta je primárně k placení a v tomhle ohledu funguje stejně jako debetní karty.
Dluh na kartě stačí splatit během bezúročného období.
Hlavně s ní nevybírej z bankomatu, jednak je to docela drahé, jednak se na to nevztahuje bezúročné období.