Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hypoteka na 100% ?

Dobrý deň,
Rád by som si kúpil byt v Košiciach, 2 izbový.
Nakoľko ale nemám našetrenú hotovosť, zaujímalo by ma, či ešte je možné vybaviť hypotéku aj na celú hodnotu nehnuteľnosti, prípadne ako to vyriešiť. Len spotrebným úverom ? Nejaký iný spôsob neexistuje ?
Veľmi sa v týchto veciach neorientujem.
Ďakujem,
Maťo

Takhle doslova bych to nedoporučoval. Bude platit někomu za pronájem,ty prachy prostě bude "vyhazovat". Samozřejmě,neznám jeho situaci,ale za dvacet let pronájmu nebude mít nic a také by mohl mít za dvacet let splacenou hypotéku. Riziko pro banku bych tady teda jaksi neřešil.