Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Učet Paypal a Payza

Dobrý den.
Mám takový menší problém.
Mám účet na payze na něm necelých 30Usd a potřeboval bych je dostat na můj Paypal učet ,jelikož potřebuji něco zaplatit a z payzi to nelze provést jde to pouze z Paypal učtu.
Tak mám takovou prosbu najde-li se zde nějaká hodna duše ,která má oba dva učty ,já bych poslal vám z payzi na payzu a vy mi z paypalu na paypal.
Jen seriozní odpovědi.
Díky moc a neblokujte to a nemažte prosím.

Omlouvám se špatně jsem to napsal Paypal účet samozřejmě mám.Chtěl jsem napsat že nemám bankovní účet a tím pádem možnost si dobít Paypal účet.

Takže pokud mi tedy někdo chce pomoct, kontaktujte mě prosím na tento email: payzapaypal@volny.cz