Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem softver na evidenciu zmluv?

Prosím vedel by mi niekto poradiť vhodný softvér na evidenciu uzavretých zmlúv s klientami? Nehľadám účtovnícky program. Potreboval by som ideálne aby to vedelo pripomínať v predvolený čas vopred, ideálne priložiť zmluvu ako prílohu a mať ju po ruke. Sú to zmluvy na obdobie 3 rokov a predlžujú sa. Hľadám v kľude aj platený nie zase prehnane drahý. Firma poskytuje služby.
Ďakujem vopred za každú radu

Ďakujem za radu. Lenže zmlúv je približne cez 200 a stále pribúdajú. Nedokázal som nájsť easy program ktorý toto dokáže. Väčšina programov pozostáva s veľa funkcií a toto je kvázi len časť toho. Je mi zbytočné kupovať drahý softvér s 300 funkciami keď potrebujem len v podstate jednu.

Byt tebou dam si spravit system sity na mieru. Podla mna idealne je webove rozhranie, kde si nahodis prislusnu zmluvu s reminderom, ze kedy konci a pod. Vsetko by sa to zobrazovalo cez browser a bezalo by to niekde na servri (napriklad, kde ti bezi domena).
SIkovny programator to ma zamknute za par hodin, cenu odhadujem na par stoviek.

Snažil som sa nakoniec spraviť si to sám v excely ale skúšal som už snáď všetko. Niečo robím zle. Robil som podmienené formátovanie ale nefunguje mi to. V jednom stĺpci mám dátum splatnosti ktorý som nastavoval aby sa mi sfarbil na červenú keď je po termíne a na oranžovú keď je 90 dní pred vypršaním lehoty.