Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Auto na splátky, když jsem v Registru Dlužníku

Přeji krásný den, mám na vás jeden dotaz. Chtěla bych si vzít auto na splátky, jelikož moje současné mi bohužel odchází. Ale je tu problém v tom, že jsem zapsaná v registru dlužníku. Vždycky jsem vše platila, ale bohužel někdy Vám to nastaví tak že to špatně vychází s penězi, např. že to bohužel musím platit opožděně. Tak to je právě ten dotaz, zdali se mohu vzít auto na splátky, ikdyž jsem v Registru Dlužníku. Přeji krásný zbytek dne, Bára

Pokud jste v registru dlužníků, nikdo vám půjčku ani něco na splátky nedá. A pokud by se přece jen někdo našel, tak to bude lichva, protože si nasadí velmi vysoké úroky a vy auto šíleně přeplatíte. Doporučuji řešit nejprve výmaz z registru. S tím, u koho vám vznikl dluh si zkuste domluvit splátkový kalendář a dluh splatit. Bez auta se dá žít ;-)