Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přesun penez

Dobrý den,
prosím Vás, potřebuji radu, s kámošem jsem se domluvil, že pro něj budu dělat něco na internetu, budu mu v nečem pomáhat všelegální, a bude mi po 100 kč posílat peníze na účet, takže třeba 5x do měsíce mi pošle po 100 kč.

Otázka zní: samozřejmě on žádný OSVČ není ani nic podobného, já taky ne. Jedná se o podvod, ,,černý trh", daně či tak něco? Či je to tak malá částka, že i kdyby na to přišel babiš tak by mi nic nehrozilo? Za rok by to mohlo teoreticky vynášet max 7 000.

Děkuji,

Argellius

U 100 Kč částky můžeš říci, že ti vracel peníze, které si mu půjčil na oběd... ;-)
Každopádně o toto se nikdo zajímat nebude.
Musely by ti chodit pravidelně částky v řádech alespoň desetitisíců měsíčně, aby to vůbec někdo začal kontrolovat.