Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz_Doklad_o_výši_čtvrtletního_příjmu

Dobrý den všem, měl bych na vás takovou otázku ohledně vyplnění formuláře zmíněného v nadpisu.

Moje první otázka je, pokud jsem student a dělám na plný úvazek (od 29. května), tak mi od Vás paní říkala, že se prázdniny (červenec, srpen?) do příjmu nezapočítávají. Chtěl bych se proto zeptat, jakým způsobem má můj nadřízený vyplnit kolonku "D1. Příjmy ze závislé činnosti ...", protože paní na úřadě práce mi říkala, že za prázdniny se (pokud jsem student?) příjmy nezapočítávají.

Druhá otázka je ta, do kdy se musí tento vyplněný list dodat k Vám na úřad práce (nevím, jestli do konce září, nebo října).

P.S.: Součástí listu je i příloha s názvem "Doklad o výši příjmů nezaopatřeného dítěte za červenec a srpen", tak jestli i zde se v mém případě něco vyplňuje jinak.

Tento text jsem posílal ve formě e-mailu na úřad práce ve středu, a do teď se mi neozvala žádná odpověď, a nevím jestli to odevzdat do konce září či října a jak vyplnit,..
Děkuji všem, kteří napíšete nějaké rady. ;-)

Zaměstnavatel musí údaje vyplnit a potvrdit podle skutečnosti.

Nejsem si jista, jestli se příjmy dítěte za červenec a srpen nezapočítávají i v případě, že pracujete už od 29. května.
(Vím jenom o tom, že se nezapočítávaly příjmy dětí, které pracovaly jenom o prázdninách. Ale možná nevím všechno.)

ÚP ani žádný jiný úřad není povinen odpovídat na e-mail, ledaže byl
podepsán zaručeným elektronickým podpisem. Úřady mají na reakci 30 dnů.

Zkuste si na ÚP zavolat, budete moít odpověď rychleji.