Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OSSZ udaje o danovem zakladu OSVČ

Dobry den, prislo mi od OSSZ vyplnit prehled o prijmech a neumim si poradit. Vydelal jsem 6.958kč a náklady byly 4.630kč. Tedy jsem v plusu 2.328kč

Jaky je danovy zaklad?
Prumerny mesicni danovy zaklad? Podnikal jsem v mesici kveten a cerven.
Vypocteny vymerovaci zaklad
Minimalni vymerovaci zaklad
Urceny vymerovaci zaklad

Neni na to nejaka kalkulačka? Dekuji.

Nelze pořádně odpovědět.
Nevíme, zda podnikáš na plný úvazek, jako zaměstnanec na "vedlejšák", student při škole, mamina na mateřské či co :-)

Daňový základ je rozdíl příjmů a výdajů.
Kdo ti dělal účto, ten by měl dotáhnout i socko/zdravko. Pokud nikdo, někoho si najdi nebo postupuj podle (mnohostránkových) návodů na vyplnění, podle svých skutečných reálií.

Kalkulačka nevím, programy samozřejmě ano, ale je potřeba (mnohem) více vstupních informací.

u cssz to jde vyplnit online (https://eportal.cssz.cz/web/portal/tiskopisy-osvc-2016), clovek tam zada potrebne udaje a ono mu to vypocita ty dalsi cisla. pak uz to staci jen stahnout a vytisknout (da se to snad i primo poslat, ale na to je potreba elektronicky podpis nebo neco takoveho, uz poradne nevim.. ja to vzdycky stahuju a tisknu.