Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Praca v Rakusku za 2.50€ na hod

Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať, ak som podpisal so Slovenskou firmou pracu v zahraničí za 2.50€ na hod. Či má môžu aj tak vyplatiť. Čiže 2.50€, aj keď som pracoval v Rakúsku, kde je minimalna mzda vyššia. Ale oni majú svoju zmluvu s firmou v Rakusku, že budem dostávať 7€ na hodinu.
Vopred ďakujem za odpoveď.

Sorry, ale si naozaj tak blby, ze pracujes za SK minimalnu mzdu v zahranici? Ved aj upratovacky v skolach dostavaju viac.
Neviem, co robis, ale aj 7 eur/h je velmi malo, nehovoriac o tom, ze sa bavime o praci v AT.
Okamzite daj vypoved, za 2.5 by nemal u nas pracovat nikto.