Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prace v nemecku blizko hranic

Momentalne pracuji ve Škodovce, kde platy nejsou nejhorsi, ale rikam si, proč bych se nemohl mit jeste lepe? Napadlo me prestehovat se nekam k Hranicim nemecka a dojizdet do nemecka těch pár km pracovat. Nemecky ale neumim vubec. Je realne sehnat na zapade praci jako ridic VZV bez nemciny za slusne penize?

To ano,ale s oprávněním je to jako s auty. Pokud neví na jaký vozík sedne,tak asi nemá "balík peněz " na všechny. (skupiny - A, B, C, D, E, W1, W2, G, Z. Tyto skupiny zahrnují plošinové, nízkozdvižné, tažné a tlačně ručně vedené vozíky s pákovým nebo volantovým řízením až po vysokozdvižné vozíky se zdvihací plošinou, vozíky s volantovým řízením nad 5 tun.)