Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brigáda - výplata

Zdravím,

rád bych se zeptal ohledně výplaty, kterou jsem jako brigádník obdržel.
Jelikož jsem stále studentem, tak jsem byl překvapen, že žádnou slevu ve výplatnici nevidím. Pokusím se to v pár krocích rozebrat a byl bych moc rád, kdyby mi někdo poradil co mám popřípadně dělat.

Pracuji v jedné nejmenované fabrice na pracovní smlouvu na dobu určitou (od 14.7 - 31.8). Má směna trvá 12 hod, čili 11 pracovních s přestávkama. Ve smlouvě mám napsanou základní tarifní mzdu 65,80 Kč/hod. Dále se zaměstnanci poskytuje příplatek za práci v odpolední směně ve výši 7,50 Kč/hod, příplatek za práci v noční směně ve výši 10,50 Kč/hod., příplatek za práci v sobotu a v neděli ve výši 50% přůměrné mzdy.

Když to dám nějak logicky dohromady tak bych měl mít
65,80 za denní v týdnu - 723,80 za 11h směnu
76,30 za noční v týdnu - 839,30 za 11h směnu
98,70 za denní o víkendu - 1085,70 za 11h směnu
109,20 za noční o víkendu - 1201,20 za 11h směnu

V červenci jsem pracoval 9 dní.
1. 4x denní víkend - 4342,80 Kč
2. 1x noční víkend - 1201,20 Kč
3. 3x noční v prac. týdnu - 2517,90 Kč
4. 1x denní v prac. týdnu - 723,80 Kč

Když si to rozumně spočítám tak bych měl dostat 8785,70 Kč. K tomu bych měl přičíst lékaře a školné, které mi proplatili (400 kč lékař, 329 školné). Celkově bych tedy měl dostat 9 514,70 Kč

Na účet mi ale přistála celková částka 7758 Kč. Vím, že něco pokryje SP a ZP, ale i tak mi to prostě nesedí.
Jsem studentem, a proto bych měl mít nějaké zvýhodnění. Bohužel to tam nevidím. Zkoušel jsem různé kalkulačky na mzdy a ani jedna neházela to co měla.
Přikladám fotografii, kde je více rozepsaná moje výplata.
http://imgur.com/a/3C1bR
Poradí mi někdo? Bojím se, že mě ošidili, a proto bych byl rád za nějaké rozumné vysvětlení. Já se alespoň nečemu do budoucna přiučím.

EDIT: Volala mi účetní z agentury, že jsem správně nevyplnil ten růžový papír. Že byl problém, že jsem nastupoval 14.7.2017 ( v pulce měsíce). Vyplňoval jsem přesně to co mi školitelka z agentury řekla. Tu slevu na studenta 2070 mi bohužel zpětně vyplatit nemohou. Mlela páty přes devátý a sám jsem z toho zmatený. Poradíte mi někdo, jak to uplatnit v daňovém přiznání? Nebo jaké kroky bych měl teďkom podniknout?

2070 je sleva na poplatníka nikoliv na studenta.
Účetní ji dost často neuplatňují, pokud zaměstnanec nenastoupí na začátku měsíce, aby se vyhli tomu, že bude naúčtována dvakrát (u nich a u předchozího zaměstnavatele). A to i když žádný takový předchozí zaměstnavatel nebyl a tak není důvod ho neuplatnit.
Daňové přiznání se podává do konce března, řešit to teď je dost předčasné.

Ne, nebyl.
Při daňovém přiznání mi mohou ještě něco strhnout? 15%?
Ptám se protože bych si měl nejspíš zažádat o potvrzení o zdanitelných příjmech u zaměstnavatele. A to bude podle mě za červenec a za srpen, jelikož se jedná o roční zúčtování.