Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno UP a proplaceni prukazu

Dobrý den Vážení. Jsem kvulí Psychickym problemum, které jsou ted plně pod kontrolou nejmodernějšími léky a jsem v pohodě a chci se vás zeptat. je mi 19let a chtěl bych být pilotem dopravního letadla. Pilotní průkaz stojí 1,5 - 2 miliony korun. aspoň teda takovou částku jsem viděl na netu. Proplatil by mi úřad práce alespoň nějakou část této sumy? mam zatim jen zakladku a nedodělanou průmyslovku kde jsem ukončil studium a přešel na obor kuchař na jinou školu. S tím, že bych se musel hodně učit... i angličtinu, která mi celkem jde, vím. Jde mi jen o ty peníze abych mohl pracova jako pilot. možná blbá otázka, nevím ale chtěl bych znát vaše názory. díky. :) pěkný den :)

Jméno Andreas Lubitz znáš?To byl taky kolega pilot se sklonem k sebevraždám,jemu se to ale už povedlo.Od té doby podobné šílence už asi neberou.Kromě toho praxe kuchaře s polovinou střední školy taky asi nebude to pravé.Až Tě budou přezkušovat z té angličtiny,tak ať hlavně umíš to "mejdej".Ale třeba jsi superman a budeš superpilotem.A třeba máte bohatý ÚP a ty 2 miliony Ti klidně slíbí.Jen si dej pozor,jestli přitom někam netelefonují,ať nedopadneš jako František Koudelka-neseděli jste spolu?:-D