Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Platba socialniho a zdravotniho

Dobrý den, prosím vás o radu ohledně platby zdravotniho a socialniho. Jsem student ktery v cervnu slozil maturitni zkousku , na vysku se hlasim ale prijimacky mam az 5.zari. co jsem tak pochopil tak status studenta mám do konce srpna. Takže se chci zeptat jak to je v tom září když jeste vlastně nevím jestli jdu na VŠ nebo ne.
Děkuji moc

Začnete-li nejpozději 29. září studovat, uhradí stát zdravotní pojištění
i za část září, tzn., že nic hradit nebudete.

Registrace na ÚP na jeden měsíc je podle mne zbytečná, potřebujete
se připravovat na zkoušky a ne „lítat někde po doporučenkách“.