Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejvhodnější banka pro studenta?

Dobrý den, je mi 17 let a chtěl bych si sjednat nějaké studentské konto. Projížděl jsem si výhody různých bank, ale trošku se v tom ztrácím, proto se ptám, kterou by jste doporučili Vy ? Nehodlám mít na účtě nějaký mega obraty, pouze bych rád jakousi vstřícnou banku bez zbytečně velkých poplatků. Moc děkuji za typy

Souhlas.

AirBank, FIO, Equa - pro bezne finance dneska nejlepsi a neni treba se doprosovat zadnych studentskych kont, normalne zalozit klasicky ucet, ikdyz teda nevim, jestli to nejde az od 18 let.

Jinak co takhle vim od znamych, tak dost se zlepsila Komercka a pokud u nich ma clovek jeste neco jako stavebko, hypoteka atp. tak take neplati skoro zadne poplatky.

Naopak Sporka (CS) je stale jednoznacne nejhorsi a rozhodne nedoporucuji!

---

Napriklad zamestnavatel odesle penize (vyplaty) a co myslite, v AirBank i v Komercni bance jsou druhy den, ale lidem co maji sporku se na uctu objevi az za 3 dny. Jako vazne dneska toto nekdo toleruje, hrozne.

Mám ČS a peníze druhý den dorazí.

To už je takový zvyk - Spořka je nejhorší, nejdražší a budeme na ní nadávat a je úplně jedno, jestli to je pravda nebo ne... :-/

Z mBank jsem pro velkou nespokojenost odesel, takze za me ne. Mamka presla k AirBank nedavno a myslim, ze si u mBank stezovala, ze platebni karta je zdarma pouze s podminkou zaplaceni mesicne urcite castky, coz uz se ji stalo ze nesplnila a musela zaplatit poplatek. Tak to by i mne vadilo.

Já mám Equa Bank, dal bych jim tak 7/10. Už několik let slibují vkladové bankomaty a dodnes není možnost na účet vložit peníze jinak, než z jiného účtu (od známého), nebo poslat přes poštu. Jinak naprosto bez problémů.
Čekám, až Air Bank udělá android aplikaci, do které se bude dát přihlásit otiskem prstu a jdu k nim.