Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Finance

Dobrý den a ahoj

Chtěla bych poradit, kde se dají vydělat nějaké finance na internetu. Kromě sex chatu atd....
Jsem maminka, samoživitelka dvou dětí a když jsou děti nemocné, tak ani nevím, zda koupit léky nebo jídlo, tak se věci tady mají v české republice.
Proto žádám o radu, kde si něco vydělat a co opravdu funguje.

loading...

"Na internetu" se peníze vydělat nedají, ale
v internetu můžete např. inzerovat to, co umíte.

Jste-li dobrá účetní, nabídněte vedení účetnictví.
Umíte-li cizí jazyky, nabídněte překlady, …

"Klikačky" jsou nesmysl, ty nikdo nevyplácí.
"Nabídky práce z domova" jsou ve většině případů nabídkami podnikání.

Existují i firmy, které zadávají práci domů, ale je jich málo
a lidé, kteří takovou práci mají, se o tom moc nešíří.
I v tomto případě byste musela vyjít z toho, co umíte,
z toho, co byste zaměstnavateli mohla nabídnout.

Další možnost by mohla být v IT oblasti → někteří specialisté
také mohou (částečně) pracovat z domova.

Já bych se asi zkusila dohodnout se svým zaměstnavatelem, jestli bych
po dobu nemoci dětí nemohla alespoň část práce vykonávat z domova
(u mého zaměstnavatele – už neexistuje – to šlo).

Můžete se podívat i na web Workline, ale ani tam nenajdete moc nabídek
a seznam byl naposledy aktualizován v roce 2015.

[Doporučuji se tam rovnou podívat i na podvodné práce z domova ]