Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výplatní páska

Dobrý den,
v minulém roce jsem ukončil SŠ a poté jsem vystřídal 2 zaměstnání na HPP (ne souběžně) mé druhé zaměstnání začalo zhruba v říjnu a skončilo letos v průběhu března. Ihned poté jsem nastoupil do současného zaměstnání.
Co mě zajímá je údaj na posledni výplatní pásce z posledního zaměstnání v minulém roce ktere trvalo teda az do tohoto roku, čili výplatní páska za březen =>"Daňové Vyrovnání" s částkou -suma která je ale započte a kladně do čisté mzdy. Chtěl bych vědět co to pro mě znamená jestli to náhodou nemusím někam odvést.
Děkuji

Asi jsi na tom růžovém Prohlášení podepsal, aby ti provedli roční zúčtování daně. Některé firmy to možná dělají všem zaměstnancům (kteří to výslovně nezakážou). Vzniklý přeplatek ti teď poukazují (a sami si jej vyžádají z FÚ). Ty určitě nic doplácet nikde nemusíš, hlásit také ne.