Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přetěhovat výrovní linku

Dobrý večer,
firma se nám díky novým zakázkám rozrůstá a tak jsme se rozhodli pořádit nové stroje a přestěhovat výrobní linku. Jedná se o velké technologické celky CNC stroje, stoustruhy, frézy. Prosím o rady, zkušenosti a případně reference na autodopravu.

Ano, nějaký ten pátek už podnikám a také jsem potřeboval přepravu, v mém případě se jednalo o potrubní systémy do zahraničí. A dnes snad už žádný dopravce neposkytuje služby bez pojištění. Mají velmi solidní jednání.