Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký se vám podařilo dohodnout tarif na mobil?

Je obecně známé, že je možné dohodnout individuální tarify s operátorem. Proto kladu otázku: jaké podmínky se vám podařilo dohodnout?
Cena za neomezené volání, minuty do zahraničí, telefon ke smlouvě, množství dat .....
Končí mi smlouva, tak bych rád věděl, čeho mohu dosáhnout.

Uz par rokov pozorujem znaky kartelovej dohody medzi operatormi.
Priklad: ASi 8 rokov som mal na firmu niekolko simiek s pausalom za 5 eur 100minut. Pred nedavnom mi uz ani retencne oddelenie, ani prideleny agent nevedeli ponuknut takyto pausala ponukali mi standardnych, cize za 10 eur 50min! Samozrejme nejake smiesne zlavy k tomu, ze 7.5 a pod.
Prikladov mam viacej, ale toto je take najmarkantnejsie a dosledkom toho je operatorska turistika, ked som migroval uz niekolko cisiel hore dolu.
Malokto si to vsmol mozno, ale pausaly mobilnych operatorov sli hore vseobecne, ak nieco zlacnelo tak tie top pausaly, respektive nadstandarne, kde bola nastavena vysoka marza, taketo ludove ako som spominal operatori vyrazne zdrazeli, pricom gro ich zakaznikov ma prave nizsie pausaly.
Dokazat sa im kartel samozrejme neda, ale fakt, ze vsetci maju +- rovnake podmienky, ze nikto nechce riesit individualne poziadavky, ze ich nezaujima velmi ani zakaznik s fakturami nad 150 eur/mes ma utvrdzuju v tom, ze dohodnuti su.