Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spotrebný úver od Slovenskej sporiteľne

Dobrý deň prajem, chystám sa zobrať menší spotrebný úver na čokoľvek od Slovenskej sporiteľne na auto. Auto potrebujem z dôvodu dochádzania do práce a pri mojom 600€ plate v čistom a popri mojích výdajoch si na auto našetrím to je pravda, ale trvalo by to podstatne dlhšie a mal som auto to sa mi pokazilo a teraz moc financíí nemám tak si chcem zobrať úver len rád by som sa opýtal či niekto od tejto banky bral úver a či ho schválili. Ja mám zmluvu na dobu určitú a trochu sa bojím, že mi ho neschvália. A ide ešte o to, som už rok zamestnaný a rok mi chodia peniaze na účet ale na mamin účet, doteraz som nemal vlastný založený a rád by som vedel či môžem u nich otvoriť účet a či mi na ten účte môžu daŤ aj ten úver či im bude stačiť napríklad výpis mojích výplat z práce alebo číslo účtu mojej mami a cez neho si to overia.

tak ten puvodni urok jsem sakra prestrelil.. aktualne mi "moje" banka nabizi spotrebni uver za 12% RPSN.. to si muzou narvat do.. spic

tzn. nova pujcka bude opravdu nekde az kolem 13-14%

pri 14% uroku, 100.000 pujcce a 60 mesicu bude splatka skoro 2400.. celkovy preplatek temer 40tis

Když si necháš vypracovat nezávazný nabídky více bank a s tím přijdeš do své banky, tak snad povolí. Má to dvě vady - obíhat jak blb banky a pak licitovat u své a druhá vada - pro lepší úrok chce valná část bank, abys u nich měl aktivní běžný účet (tj. chodí na něj výplata a je na něm několik dalších pohybů).