Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamy na webu

Dobrý den mám dva dotazy. Mám svůj web na stránce blogger.com kde už mám možnost vložit si google ads. Nastavil jsem si je kde by se měli zobrazovat atd. Ale na blogu pořád žádné nejsou. Na mobilu mi to píše ,že přihláška AdSense stále prochází kontrolou. Dokud nebude váš účet shcválen nebo zamítnut, budou se zobrazovat pouze prázdné reklamy. Přitom na to čekám už asi jeden týden. A druhý dotaz je: Dneska jsem byl na webu který byl jsem všude plný reklam snad ani žádný text jen reklamy co mi přišlo ,že nebyli od affiliatu. Jak je možné ,že mu je tam povolili?

AdSense si na web vůbec nedávej. Pokud tak učiníš, začneš tak poskytovat služby do EU (konkrétně do Irska kde mají pobočku). Tím ti začne povinnost podávat každý měsíc kontrolní hlášení na finanční úřad. Když se na to vyprdneš, tak správce daně na to stejně časem přijde a pak budeš platit všechno zpětně. Tak to bohužel je, daně a smrt.