Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paypal - Vklad přes trustly ?

Zdravím,
poprvé se snažím vložit peníze na paypal. Ale nedaří se.
Vkládal jsem přes trustly, všechno šlo do té doby do které jsem tam zadal kod co mi přišel na mobil.
Poté to už asi 15 min je seklé na tom stejném = Neukončujte webový prohlížeč. Tuto stránku neaktualizujte. a probíhá tam nějaké načítání.

Z mého účtu to peníze už strhlo, ale na paypal to stále není. Trvá to tak dlouho normálně?

Jen se zeptám..

Proč vkládat peníze na Paypal? Přece není problém "paypalem" platit, aniž je na paypaláckém účtu jakákoliv částka. Stačí "propojit" Paypal s platební kartou. Mám to tak u Humblebundle; mám zaplatit dolar, jako zdroj zvolím Paypal, následně se musím zalogovat k paypal účtu (kde nemám ani cent) a potvrdit platbu prostřednictvím "propojené" karty. Humblebundle nevidí mou kartu, Paypalu věřím. A i kdyby, na té platební kartě mám cca 2.000 kaček, "okradení" (které by se nakonec stejně nekonalo, jsem pojištěn) bych přežil.

V žádném případě neprovádějte platbu přes firmu Trustly. K provedení transakce vyžadují přihlašovací jméno a heslo do Vašeho internetového bankovnictví. Co s nimi provádějí poté, co dokončí Vaši transakci, se už nikdo nikdy nedozví. Předání přihlašovacích údajů k internetovému bankovnictví třetí straně je porušením podmínek snad každé banky v České republice.

Pokud jsi to opravdu vyplnil i s tím heslem,tak jediné co musíš udělat,je neprodleně změnit heslo k internetovému bankovnictví. Všechno ostatní počká.

Tak už to přišlo, ale trvalo to teda.
A ano chtělo to přihlašovací údaje do internetového bankovnictví. Na tomhle účtě nemám nikdy snad víc jak 1000kč tak nějakou bezpečnost zde moc neřeším.
Ale už to tak neudělám, jsem právě myslel, že mají mezi sebou nějakou spolupráci.