Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agentura a neschopenka

|Zdravím, nevím jestli to sem úplně patří. Dostal jsem v pátek neschopenku a zítra v pondělí ji mám donést (pořád jsem nemocný). Jsem zaměstnán u agentury a pracuju ve fabrice, ale zaměstnává mě ta agentura. Takže ji mám donést do té agentury, nebo do firmy, ve které pracuji? Nejsem si tím jistý, předem děkuji za odpovědi

Možná by stačilo zatím do agentury zatelefonovat (svému vedoucímu a do mzdové účtárny) a poslat jim tam oskenovanou neschopenku e-mailem, obzvláště v případě, že člověk třeba leží s horečkou či je nepohyblivý.

Snad i tam jsou lidi a překousnou, když originál jim bude doručen později (osobně, poštou).