Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Autodoprava

Dobry den mam zopar nejasnosti chcem zacat podnikat teda otvorit si zivnost a prevazat tovar na dodavke do 3,5tony.
Okrem zivnosti potrebujem ktomu este nieco ine? Niake osvedcenie alebo nieco podobne? Vodicak je samozrejmost.
A neviem pri takomto zamere ci sa jedna o vnutrostatnu nakladnu prepravu alebo nie
Vopred dakujem

Reklamu na komerčních médiích ? Stávající subjekty mají většinou už stálou klientelu,mohou si dovolit množstevní (kilometrové) slevy. Potřebuješ do začátků asi vysoký úvěr,ty zaběhnuté zlikvidovat a potom si budeš diktovat ceny. Je to ale na delší období,několik let. Jak začal Jančura ?

Pokial nemas predstavu tak sa do toho ani nepustaj.
Predajne sa na teba vykaslu,pouzivaju vlastnu prepravu alebo spedicne spolocnosti.
Pre nakladnu dopravu existuju spedicne systemy, kde spediteri zadavaju svoje poziadavky a vodici si ich odtial vyberaju. Medzi najznamejsie patri RAAL system.
sk
Mozes ist do toho bud solo alebo sa dat rovno pod kridla nejakeho speditera. Inak do 3.5t moc roboty mat asi nebudes.
S 3.5 tonami mozes jazdit pre pre DPD, UPS a spol, ale je to robota o drzku, uz sme to tu preberali.