Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pronájem

Dobrý den,
chtěl bych pronajímat rodinný dům, ale nevím přesně jak mám psát Stvrzenu.
Nájem je 4000Kč mám tam počítat DPH nebo nebo jen rovnou cenu.
Jsem v částečném invalidním důchodu a s manželku chceme pronajímat rd.

A)
Cena bez DPH ---
+ 0% DPH ---
Celkem Kč 4000 Kč

B)
Cena bez DPH 3305,79 Kč
+ 21% DPH 694,22 Kč
Celkem Kč 4000 Kč

Nájem ty 4000Kč je bez sipa to si hradí samy.
Nebo jak to mám správně vypisovat.

Děkujeme

Macek

Vy nemáte bankovní účet? Nebo dcera?
Pokud nájemník nemá bankovní účet, tak to smrdí akorát potenciálním neplatičem. Prakticky žádnej zaměstnavatel už dnes nedává peníze na ruku, ale na účet a pokud někdo nemá účet, tak se často vyhýbá exekucím, či jsou to pobírači sociálních dávek. A vypudit neplatícího nájemníka může být docela solidní problém, pokud se rozhodne dobrovolně sám nevystěhovat.